PRIPREME: Jagodina "pokazala zube" Kubanu

Ekipa Sima Krunića dostojno se suprotstavila višestruko bogatijem timu iz vrha Premijer lige Rusije - 1:1.

PRIPREME: Jagodina "pokazala zube" Kubanu  Izvor: MONDO

Subota je bila prijatan dan za sve u ekspediciji FK Jagodina u Beleku.

Izabranici Sima Krunića, polufinalisti Kupa Srbije, odoljeli su četvrtoplasiranom timu Premijer lige Rusije i izborili remi.

Rusi su bili dominantni u prvih 15 minuta i prvi postigli gol (Kubaev, u sedmom).

Međutim, već u desetom "ćurani" su izjednačili.

Nakon dobro izvedenog udarca iz ugla Dukić se najbolje snašao u petercu gostiju i zatresao mrežu. Do kraja prvog poluvremena vodila se izjednačena borba.

Krunić je u nastavku potpuno promijenio ekipu, a rezultat se nije promijenio. Stanojević je imao priliku da izjednači, ali nije uspio da savlada Belmanova.

Narednu kontrolnu utakmicu Jagodina će odigrati protiv još jednog kvalitetnog sastava, ruskog prvoligaša Tereka.

Igalište: SC Belis u Beleku