BiH (poluvrijeme): Slavija – Borac 0:2

Banjalučani vode 2:0 protiv Slavije u gostima golovima Stokića i Maletića. U Bijeljini. Radnik istim rezultatom vodi protiv Širokog Brijega.

BiH (poluvrijeme): Slavija – Borac 0:2 Izvor: MONDO

Banjalučki Borac uprkos svim problemima koje klub ima dobro je počeo proljećni dio polusezone. Poslije remija sa Zvijezdom u Gradačcu i pobjede protiv Željezničara 2:0, fudbaleri Borca na dobrom su putu da upišu novu pobjedu u Premijer ligi BiH.

Poslije prvih 45 minuta meča 18. Kola Premijer lige BiH ekipa Slobodana Starčevića vodi 2:0 protiv Slavije u Istočnom Sarajevu, golovima Stokića i Maletića na početku utakmice.

Već u sedmoj minuti poveo je Borac preko JoceStokića, kome je to deveti gol u sezoni, a samo četiri minute kasnije povratnik u redove Borca Darko Maletić uhvatio je volej i zatresao mrežu domaćina za 2:0.
Istim Rezultatom Radnik vodi u Bijeljini poslije prvog poluvremena, a Zrinjski na svom terenu gubi od Travnika. Radost gostima donio je Turković četiri minute prije odlaska na odmor.