• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ignjovski ili Milivojević u Bešiktašu?

Tehnički direktor turskog kluba "snimao" reprezentativce Srbije na prethodne dvije utakmice kvalifikacija za SP 2014.

Jednu od centralnih pozicija na sredini terena, iduće sezone, u Bešiktašu bi mogao da zauzme srpski fudbaler. Ostaje da se vidi hoće li to biti Aleksandar Ignjovski ili Luka Milivojević, pošto ipak nije realno da istanbulski crno-bijeli kupe obojicu.

O interesovanju za Ignjovskog izvijestio je njemački "Bild", dok o potencijalnom transferu Milivojevića pišu beogradski sportski listovi.

"Direktor Bešiktaša Samet Ajbaba bio je na utakmici Srbija - Škotska u Novom Sadu i po povratku u Istanbul naveo upravi dovođenje Milivojevića kao izvanrednu mogućnost", javlja dopisnik "Sportskog žurnala" iz Turske.

Prema izvorima bliskim klubu, Bešiktaš bi bio spreman da Zvezdi plati tri miliona evra na ime obeštećenja.

"Bild" piše da bi Ignjovski koštao Turke pet miliona evra, koliko iznosi klauzula u njegovom ugovoru. On je ovog proljeća izborio mjesto u startnih 11 Verdera i postigao svoj prvi bundesligaški gol.

"Za sada ću ostati fokusiran samo na Verder", rekao je Ignjovski, kog je Ajbaba posmatrao na meču Hrvatska - Srbija, o čemu je pisao i turski list "Hurijet".

Bešiktaš bi rado vidio u svojim redovima i Filipa Đuričića i Dušana Tadića, ali se prvi već dogovorio sa Benfikom, a drugi je riješen da ostane u Holandiji.

(MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC