Bosančić niže golove i remije

Tim srpskog "veziste" Gjongnam odigrao 1:1 sa vodećim Pohangom, što mu je peti neriješen ishod u šest kola prvenstva Koreje.

Bosančić niže golove i remije Izvor: MONDO

Miloš Bosančić doveo je domaćina u vođstvo iz penala u 44. minutu, ali su Pohang Stilersi u drugom poluvremenu stigli do izjednačenja.

Bosančić, koji ovog proleća debituje u "K" ligi, u subotu je postigao svoj treći pogodak.

"Razočaran sam još jednim remijem. Ponovo smo stvorili mnogo šansi, ali lopta nije htjela u mrežu... Pohang je ozbiljna ekipa, koja je na pripremama razbila Partizan (3:1). Mi smo ih nadigrali, ali šta to vrijedi kada oni nose bod", rekao je bivši fudbaler crno-bijelih, OFK Beograda, Čukaričkog i Slovana iz Libereca.

Ekipa Gjongnama je uz Pohang jedina neporažena u prvenstvu, ali zbog velikog broja remija zauzima tek sedmo mjesto na tabeli.

(MONDO, foto: milosbosancic.rs)