PRIMERA: Šou u Barseloni

Fudbaleri Espanjola i Valensije igrali su neriješeno 3:3 u utakmici 31. kola španske Primere.

PRIMERA: Šou u Barseloni  Izvor: MONDO

Spektakularnu utakmicu obilježila su dva pogotka, po jedan za obe ekipe, u sudijskoj nadoknadi vremena.

Bod domaćinu donio je kapiten Serhio Garsija u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena i odmah nakon toga glavni arbitar je svirao kraj.

Prethodno je u prvom minutu nadoknade Roberto Soldado postigao treći gol za Valensiju i tada se činilo da su "slijepi miševi" nadomak važne pobjede u borbi za Ligu šampiona.

I prije pogodaka u završnici gledaoci su mogli da vide izuzetno zanimljiv fudbal.

Espanjol je u 45. minutu poveo preko Vakasoa, ali je osam minuta kasnije izjednačio Kanales. Novo vođstvo domaćinu obezbijedio je Verdu u 82. minutu, ali je radost Espanjola trajala samo pet minuta kada je mrežu domaćina zatresao Žonas.