PREMIJER: Potop Sitija za sedam minuta!

Totenhem pobijedio Mančester siti 3:1. Siti vodio 1:0, od 75. do 82. minuta "popio" tri komada. Liverpul u 96. minutu do boda protiv Čelsija.

PREMIJER: Potop Sitija za sedam minuta! Izvor: MONDO

Ako je i bilo dileme, više je nema. Šampionski šampanjac može da se otvori na Old Trafordu!

Titula šampiona Engleske ostaje u Mančesteru, ali se "iz plavog" dijela grada seli u "crveni" dio. Junajted će i matematički biti šampion, ako u ponedjeljak uveče pobijedi Aston Vilu koja se bori za opstanak.

Ali, i da ne pobijedi, teško da će Junajted ispustiti toooliku prednost, koja sada iznosi +13.

Nade Mančester sitija da bi mogao do neviđenog podviga bile su žive na utakmici protiv Totenhema do posljednjih 15 minuta. Vodio je Siti na Vajt hart lejnu golom Samira Nasrija od petog minuta, a u posljednjem dijelu utakmice potpuni preokret "pjevaca".

Preokret za sedam minuta!

Klint Demsi u 75, Džermejn Defo u 79. i Geret Bejl u 82. minutu bili su zaslužni za krah ekipe Roberta Manćinija.

Ovo je prvi put ove sezone da je Siti poražen, iako je prvi poveo.

LUIS SUAREZ "SVIRAO" KRAJ

Rafael Benitez je navikao da pobjeđuje na Enfild roudu. Činio je to sa Liverpulom, a bio je u prilici da to učini i sa Čelsijem. Ali, uzeo je "samo" bod".

Dočekan je Benitez aplauzima na Enfildu, i uz transparente zahvalnosti: "Rafa, hvala ti", ali i "Rafa, ti si previše dobar za Čelsi".

Čelsi je vodio 2:1, igrao se posljednji minut sudijske nadoknade kada je Danijel Staridž odlično centrirao, a Luis Suarez, u danu kada je objavio da ostaje u Liverpulu i naredne sezone, glavom donio bod svom timu.

Brazilac Oskar je doveo Čelsi u vođstvo na neobičan način. Glavom. Džejmi Karager nije očekivao da bi Oskar mogao da pogodi glavom, a isto to je mislio i Pepe Reina. Sve je prevario.

Danijel Staridž je bio izuzetno motivisan prije izjednačujućeg gola, pogodio je stativu, a potom i mrežu Petra Čeha.

Čelsi je poslije samo nekoliko minuta ponovo bio u prednosti. Eden Azar je bio precizan sa "kreča", nakon što je Luis Suarez u svom šesnaestercu nesmotreno igrao rukom.

I kada se očekivao kraj, Staridž je pokrenuo akciju, a Urugvajac je završio golom.U 96. minutu i 34. sekundi! Bod koji mnogo manje znači Liverpulu, nego što bi tri donijela Čelsiju.