BUNDES: Šteta što Đurđić nema s kim...

Reprezentativac Srbije odigrao sjajnu utakmicu i postigao dva gola, ali Grojter Firt kao domaćin izgubio od Hanovera – 2:3.

BUNDES: Šteta što Đurđić nema s kim...  Izvor: MONDO

Grojter Firt je ubjedljivo posljednji na tabeli Bundeslige, ali to ne umanjuje motiv Nikole Đurđića da se dokaže u prvenstvu Njemačke.

Šteta samo što nema ko da ga isprati u tome...

Centarfor "orlova" postigao je dva gola u uzbudljivom duelu 31. kola sa devetoplasiranim Hanoverom, u kojem su gosti uspjeli da pobijede 3:2.

Naš fudbaler pogodio je u 41. minutu za 1:1 i 83. za 2:2, ali je tri minuta prije kraja Serhio Pinto iskoristio nesporazum u odbrani Grojtera i doneo tri boda Hanoveru. Prethodno su za goste pogodili Mohamed Abdulaue, u 36. i Andre Hofman u 71.

Đurđiću su ovo bili četvrti i peti gol u 12. utakmici od kada je u januaru prešao u Grojter Firt iz Helingborga.

Prvo je pogodio poslije sjajnog "lažnjaka" na ivici kaznenog, kojim je prevario kapitena gostiju Karima Haguija i plasiranog šuta pored Roberta Cilera, a potom je golmana Hanovera savladao i udarcem glavom na centaršut iz prekida.