• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Adamović: Mogu da zamijenim Lazara

Dok je se čeka odgovor na pitanje gdje će Lazar Marković nastaviti karijeru, Partizan mora da smisli odgovor na pitanje ko će ga zamijeniti.

Lazar Marković odlazi. To je izvjesno već dugo.

Ali, ko će ga zamijeniti? Da li će to biti krilni igrač kulskog Hajduka Nenad Adamović?

Ovaj 24-godišnji fudbaler, koji je prošao omladinsku školu Partizana, ne bi imao ništa protiv toga:

"Bilo bi lijepo da se interesovanje pretvori u nešto više i da konačno pokažem šta znam i da zaslužujem dres Partizana", kaže Adamović koji prizaje da je zbog sopstvenih propusta morao zaobilaznim putem do glavne pozornice.

Mislite li da možete da zamijenite Markovića?

"Uvjeren sam da mogu! Naravno, nije to lak posao, Lazar Marković važi za jednog od najtalentovanijih mladih fudbalera u Evropi, ali vjerujem u sebe i znam da bih bio od velike pomoći crno-bijelima", rekao je Adamović za "Večernje novosti".

Zbog čega vrata prvog tima niste otvorili poslije omladinske škole i kaljenja u Teleoptiku?

"Nekako sam sve to tada olako shvatao. Međutim, sve se promijenilo kada sam napustio Teleoptik. U Metalcu sam osjetio 'barut' Superlige i koristilo mi je da shvatim koliko treba truda i odricanja da bi se postigao uspjeh u fudbalu. U Kuli su se kockice poklopile i skrenuo sam pažnju javnosti. Shvatio sam da ono što sam pružao u Teleoptiku jednostavno nije bilo dovoljno za nivo Partizana. Sva sreća, još nije kasno".

Adamović je ove sezone odigrao 28 utakmica za Hajduk, postigao sedam golova i zabilježio tri asistencije. Cijena na tržištu procjenjuje mu se na oko 400.000 evra. Prije Hajduka, igrao je za Smederevo, Metalac i Teleoptik.

A, Lazar?

Lista timova koja ga želi duža je iz dana u dan. Poslije Čelsija, Intera, Benfike u trku se, piše portugalska "A Bola", uključio i Porto, koji navodno hoće i Aleksandra Mitrovića.

(MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC