BiH: Laktaši šokirali Pecaru!

Fudbaleri Laktaša priredili su najveće iznenađenje u 13. kolu Premijer lige BiH, slavivši na Pecari protiv Širokog Brijega - 0:1!

BiH: Laktaši šokirali Pecaru! Izvor: MONDO

Poslije dvije vezane pobjede nad Sarajevom (2:0), i Borcem u Banjaluci (1:0), ekipa Čedomira Đoinčevića je nastavila da pruža sjajne partije I trijumfom na Pecari prišla na samo bod zaostatka za drugoplasiranom Slavijom iz Istočnog Sarajeva.
Sa druge strane, Širokobriježani su upisali prvi domaći, a ukupno šesti poraz u sezoni.

Jedini pogodak za goste postigao je Sančez u 30. minutu, kada je sjajnim šutom savladao golmana domaćina

Široki je poslije toga ubacio u višu brzinu, pokušavao da izjednači, ali je odbrana Laktašana do odmora lako izlazila na kraj sa Šilićem i Vagnerom.

U nastavku, gosti su imali priliku da riješe utakmicu, ali je Bandović ovog puta izišao kao pobjednik iz duela sa Sančezom, koji je sa svoje polovine istrčao kontranapad I našao se oči u oči sa golmanom domaćina.

Širokobriježani su u 80. minutu zatresli mrežu Uroševića, ali je sudija Muamer Bureković poništio gol zbog igranja rukom Raguža, koji je asistirao strijelcu Šiliću.

U toku je susret između Zrinjskog i gradačačke Zvijezde.

Izvještaje sa utakmica u subotu, pogledajte ovdje.