FRANCUSKA: Gosti se gostili

Pobjede Nansija i Rena u nedeljnim utakmicama francuskog šampionata.

FRANCUSKA: Gosti se gostili Izvor: MONDO

Fudbaleri Rena u 13 kolu došli su do prve ovosezonske pobjede u gostima. Protiv Sent Etjena su slavili 3:0 I sa nova tri boda probili se na četvrtu poziciju na tabeli. Goste je u vodjstvo doveo Pažis u uvodu meča. Početkom drugog poluvremena za samo dva minuta Pažis drugim golom I defanzivac Fani definitivno odlučuju pobjednika.
13. kolo bilo je srećno I za Nansi, koji je kao I Ren došao do prve gostujuće pobjede. Savladali su Valensijen 1:0, golom Gavanjona iz penala. Tim Milana Biševca, koji je odigrao cijeli meč, tako već deset kola ne zna za trijumf. Novim porazom prikovani su na dno tabele sa Sošoom.
U poslednjem meču 13. kola od 21. časa igraju PSŽ I Lil.