PRIMERA: Nastavlja se posrtanje Reala

Poslije sramnog ispadanja iz Kupa Kralja, od trećeligaša Real Uniona, najveći klub XX vijeka, Real Madrid bilježi nove neuspjehe.

PRIMERA: Nastavlja se posrtanje Reala Izvor: MONDO

Madriđani su poraženi i u 11. kolu španske Primere, na gostovanju u Valjadolidu - 0:1.

Jedini gol na meču postigao je Oskar Kanobio u 48. minutu, a nemoć šampiona Španije kulminirala je u 88. minutu kada je kratak fitilj Gabrijel Hajnce platio isključenjem.

Poslije ovog poraza, Real je ostao na 23 boda, koliko ima i Valensija. Viljareal ima jedan više, a Barselona dva. Sva tri tima tek treba da igraju svoje mečeve, kao i Sevilja, koja bi pobjedom u nedelju stigla Real na četvrtoj poziciji.

Nije nemoguće da ovakav splet događaja košta posla trenera Madriđana, Bernda Šustera. O tome se uveliko priča u Španiji, a meč sa Valjadolidom pominjan je kao "presudan". U slučaju da jeste presudan, onda je njegov odlazak izvjestan...