FRANCUSKA: Skok Parižana

Fudbaleri PSŽ-a savladali su Kaen sa 2:0 i obezbijedili da bar prenoće pri vrhu tabele ispred Olimpika iz Marseja.

FRANCUSKA: Skok Parižana  Izvor: MONDO

Gosti su se dobro držali u prvom poluvremnu, ali je pad uslijedio u drugom dijelu kada je domaći tim preko napadača Oroa i Luindule, za samo deset minuta, riješio pitanje pobjednika. Mateja Kežman igrao je za Parižane posljednjih 20 minuta.

Nant, za koji je Filip Đorđević odigrao 82. minuta, iznenadio je Le Man i slavio u gostima 2:0.

Davljenik Avr je u 90. minutu došao do izjednačenja protiv Nansija, ali su gosti ipak slavili u trećem minutu nadoknade i, čini se, definitivno Avr preselili u drugu ligu.

Monako je minimalno savladao Grenobl, Valensijen za koji je cijeli meč odigrao Milan Biševac, je golom Pužola pobjegao sa dna tabele, dok su Okser i Lorijen te Ren i Tuluz odigrali bez golova.