PRIMERA: Realov niz, Raul stigao Di Stefana

Real Madrid u subotu uveče je nastavio niz pobjeda u španskoj Primeri.

PRIMERA: Realov niz, Raul stigao Di Stefana Izvor: MONDO

Istovremeno, njegov kapiten Raul ispisao je još jednu stranicu u bogatoj istoriji "kraljevskog kluba".

Madriđani su u gostima pobijedili Numaniju 2:0 i tako su ostvarili šestu uzastopnu pobjedu, zahvaljujući odličnom početku drugog poluvremena.

Raul je postigao vodeći gol, njegov ukupno 307. gol za Reala, po čemu se izjednačio sa legendarnim Di Stefanom. Pobjedu gostima obezbijedio je Roben.

Bilbao je na svom terenu preokrenuo u posljednjih 20-ak minuta i savladao Malagu 3:2 u prvom meču 21. kola Primere. Domaći tim je tako poslije kiksa u Alemeriji prošle nedjelje popravio utisak. Bilbao je goste bacio na pleća tek u 86. minutu pogotkom Laskuraina i prekinuo njihov sjajan niz od šest mečeva bez poraza (četiri pobjede i dva remija).

Malaga je inače treći najuspješniji tim na gostovanju ove sezone, poslije Barselone i upravo Bilbaa.