Humskom odjekivalo "Uprava napolje"

Navijači Partizana posle 0:2 protiv Nefčija već u 17. minutu krenuli sa "prozivkom" klupskog rukovodstva, koje nije prestalo uprkos preokretu i pobedi 3:2.

Humskom odjekivalo "Uprava napolje" Izvor: MN Press/arhiva

Izvor: MN Press/arhiva

Drugi put za dve nedelje, fudbaleri Partizana su u evropskoj utakmici pred svojim navijačima gubili 0:2 i izjednačili na 2:2, sve to za prvih pola sata igre.

Za razliku od duela sa Ludogorecom, ovaj put su uspeli da protiv Nefčija preokrenu i pobede, ali je svaki od tri gola crno-belih proslavljen identično - povicima "Uprava napolje" koji su počeli već u 17. minutu, kada su gosti iz Azerbedjžana po drugi put savladali Milana Lukača.

Takvo skandiranje bilo je signal za pojedine članove rukovodstva crno-belih da napuste ložu stadiona u Humskoj ulici.

Čak i po završetku prve utakmice poslednje runde kvalifikacija za Ligu Evrope, u kojoj je ostvarena pobeda, iz grla Partizanovih navijača čuo se isti zahtev.