Četiri laka komada "bordo" tima

Fudbaleri Sarajeva savladali su u Čitluku domaći Brotnjo 0:4 (0:0) u pripremnom meču za nastavak Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Četiri laka komada "bordo" tima Izvor: MONDO/Samir Cacan

Izvor: MONDO/Samir Cacan

Poslije prvog dijela u kojem nije bilo pogodaka, Ognjen Todorović je poslije desetak minuta igre u nastavku otvorio domaćina poslije asistencije Nemanje Bilbije, a isti igrač nedugo zatim se i sam upisao u strijelce za 0:2.

Treći pogodak postigao je Dario Purić poslije akcije Todorovića u 67. minutu, da bi tačku na ubjedljiv trijumf bordo tima stavio Bojan Puzigaća u samom finišu utakmice.

Izabranici Dženana Uščuplića su ovom sigurnom pobjedom najavili ligaški duel protiv Čelika, koji je na rasporedu u subotu s početkom u 19 sati.

SARAJEVO (prvo poluvrijeme):Plakalo, Barić, Protić, Mitrevski, Berberović, Kallasi, Kouadio, Kostić, Handžić, Okić, Bekić.

U drugom dijelu igrali su:Plakalo, Berberović, Puzigaća, Dupovac, Tatomirović, Kovačević, Kostić, Stojčev, Purić, Todorović i Bilbija.