Boško Janković u stilu Roberta Karlosa (VIDEO)

Srpski internacionalac dvostruki strelac u prvoj pripremnoj utakmici Verone ovog leta.

Fudbaleri Verone ubedljivom pobedom (12:0) počeli su pripreme za predstojeću sezonu, a dvostruki strelac protiv niželigaške ekipe Vale D'Isarko bio je srpski internacionalac Boško Janković.

Bivši vezista Crvene zvezde, Majorke, Palerma i Đenove doveo je svoj tim u vođstvo sjajnim pogotkom u 5. minutu. Šutirao je u stilu slavnog Brazilca Roberta Karlosa - sa velike udaljenosti, snažno i uz dosta efea. Drugi pogodak Janković je postigao u 31. minutu, udarcem glavom.

Dvostruki strelci bili su još Pacini, Valoti i Siligardi, a po jedan gol dali su Sala, Gomes, Kapeluco i Fares.

Pogledajte sve golove:

golovi

Jankoviću će naredna sezona biti treća u dresu Verone. Nedavno je produžio ugovor do 2017. i očigledno je rešio da od starta priprema pokaže treneru Andrei Mandroliniju da je to bila dobra odluka kluba.

Narednu priliku da se pokaže u dobrom izdanju imaće u nedelju protiv Južnog Tirola, a prvi teži ispit za igrače Verone sledi 1. avgusta protiv Štutgarta.

Sezona 2015/16. u Seriji A počinje 23. avgusta, a raspored mečeva biće poznat krajem jula.