Neslavan debi Begovića na golu Čelsija

Autori mondo.ba Autori Anadolija

Golman reprezentacije BiH i novi čuvar mreže Čelsija Asmir Begović primio je četiri pogotka za jedno poluvrijeme, u prvom meču na golu tima iz Londona, koji je poražen od Njujork Red Bulsa 2:4.

Prvi golman fudbalske reprezentacije BiH Asmir Begović debitovao je neslavno u dresu Čelsija. U sinoćnjem porazu popularnih "plavaca" od Njujork Red Bulsa, rezultatom 2:4, branio je u drugom poluvremenu i primio sva četiri gola.

Žoze Murinjo, menadžer Čelsija istakao je kako ništa ne zamjera bosanskohercegovačkom golmanu koji je sinoć upisao prvi nastup na golu aktuelnog prvaka Engleske.

"Kada je golman umoran i koordinacija je niska. Refleks tada nije na nivou. Begović nije spremno reagovao na golu. Umoran je. Sretan sam što ga imam i utakmicu protiv PSŽ počeće od prve minute. Braniće u prvom poluvremenu. Nema nikakvih problema", rekao je Murinjo za sajt Čelsija.