BUNDES: Kostić asistent (VIDEO)

Fudbaleri Štutgarta i Verdera odigrali 1:1 u meču 15. kola Bundeslige. Darmštat slavio u gostima kod Ajntrahta.

Štutgart i Verder zejedno imaju devet titula šampiona Bundeslige i spadaju u red najpoznatijih i najpopularnijih klubova Njemačke.

Ipak kako sad stvari stoje možda oba klube ne budu dio Bundeslige naredne sezone. Nakon 15. kola Bundeslige Štutgart je pretposljednji, dok Verder ima tri boda više i nalazi se u zoni ispadanja.

Ovi velikani podijelili su megdan u 15. kolu, a na kraju su podijelili i bodove.

Štutgart- Verder 1:1.

Štutgart je tako prekinuo niz od tri poraza u nizu.

Domaći tim je poveo u 33. minutu. Fantastičan gol postigao je Lukas Rup, koji je pod prečku poslao loptu, a asistent mu je bio reprezentativac Srbije Filip Kostić.

Bod Verderu obezbijedio je nigerijski napadač Entoni Ujah dvadeset minuta prije kraja.

Bh reprezentativac Toni Šunjić odigrao je svih devedeset minuta u dresu Štutgarta.

U posljednjem meču ovog kola Darmštat je u gostima golom Sulua savladao Ajntraht.

U poraženom timu meč su počeli bivši igrači Vojvodine Slobodan Medojević i Mijat Gaćinović. Obojica su zamijenjeni u drugom poluvremenu.

Medojević je igrao do 80. minuta, a Gaćinović je zamijenjen početkom drugog poluvremena.