Novinari opet držali lekciju sudijama

Tradicionalni novogodišnji duel banjalučkih sportskih novinara i fudbalskih sudija i ove godine završen pobjedom "sedme sile".

Prijateljski meč: Novinari pobijedili sudije Izvor: MONDO
Izvor: MONDO

Banjalučki novinari su drugu godinu zaredom stigli do pobjede, a ovoga puta rezultat je glasio 6:3.

Igralo se u praktično praznom Boriku, ali dobrih poteza, za razliku od publike nije nedostajalo.

Sportski novinari, među kojima je bio i predstavnik MONDA, poveli su u prvom poluvremenu 2:1, a u nastavku su vrlo brzo slomili otpor sudija i obezbijedili konačni trijumf 6:3.

Strelci za pobjedničku ekipu bili su Božić dva puta, te Knežević, Arbutina, Basara i Šormaz.

Novogodišnje druženje djelilaca pravde i novinara po običaju je nastavljeno na “trećem poluvremenu” uz ručak, gdje je rezultat bio izjednačen.

Novinari: Matić, Basara, Dragičević, Božić, Arbutina, Knežević, Janković, Zubović, Šušnjar. Selektor: Vladimir Stojaković

Sudije: Mikić, Aćić, Mejakić, Ivančević, Crnobrnja, Štrkić. Selektor: Nenad Knežević