Ibišević rešeta (VIDEO)

Napadač Herte i reprezentacije Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević za samo osam minuta je postigao dva gola za berlinski klub.

Vedad Ibišević najzaslužniji je za plasman Herte u polufinale DFB Pokala (njemačkog kupa).

Centarfor ekipe iz prestonice je u četvrtfinalu Kupa Njemačke najprije izjednačio u 14. minutu susreta na „Vojt Areni“ u Hajdenhajmu, da bi osam minuta kasnije postigao drugi pogodak za preokret.

VEDATOR REŠETA PROTIVNIČKE MREŽE!Sjajni Ibišević postigao dva gola za Herthu u prvom poluvremenu!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! - www.sportam.info

Posted by AM Sport on Среда 10. фебруар 2016.

Ovo je bio Vedadov osmi gol ove sezone u svim takmičenjima.

Rezultatom 1:2 završeno je prvo poluvrijeme.

U nastavku Genki Haraguči povisio je na 1:3, a domaćin je samo preko Marka Šnaterea u finišu sa "bijele tačke" uspio da smanji na konačnih 2:3.

U drugom današnjem susretu sastaju se Bohum i Bajern Minhen, nakon čega će biti poznato ko će se u polufinalu pridružiti Herti, te Verderu i Borusiji iz Dortmunda, koji su u utorak izborili plasman među četiri najbolje ekipe u njemačkom kupu.