Lepi golovi "fenjeraša" Primere (VIDEO)

Stefan Šćepović nije uspeo da pomogne Hetafeu da izbegne poraz u Valensiji.

Jedni su prekinuli niz od tri uzastopna poraza, a drugi ga produžili na pet. U premijernoj utakmici 25. kola španskog prvenstva Levante - Hetafe 3:0 (2:0).

Klub iz Valensije uspeo je da upiše tek četvrtu pobedu ove sezone u Primeri, dok je ekipa Marka Šćepovića doživela 12. poraz i dovela u pitanje 13. poziciju na tabeli.

Srpski napadač igrao je od 58. minuta, međutim, nije uspeo da razbudi saigrače. Već u prvom poluvremenu rezultat je bio 2:0, a u finišu meča domaćin je "overio" pobedu.

Strelci za Levante bili su Hose Luis Morales u 10, Đuzepe Rosi iz penala u 43. i Đoan Verdu u 81. minutu.

Prvi i treći pogodak postignuti su posle odličnih solo-prodora, a drugi posle greške protivničkog igrača, koji je zatim i skrivio faul.