Sevilji i 2:0 malo

Sevilja na gostovanju Rajo Valjekanu vodila 2:0, ali na kraju osvojila samo bod.

Fudbaleri Rajo Valjekana i Sevilje odigrali su 2:2 u prvoj  utakmici nedeljnog programa 25. kola Primere.

Sevilja je kontrolisala uzbudljiv meč, a povela je u 10. minutu golom Stivena N'Zonzija, koji je naleteo na odbijenu loptu posle kornera i iz blizine je smestio u mrežu. Samo 10 minuta kasnije, Ibora je povisio na 2:0, takođe udarcem posle odbitka.

Sevilja je mogla da povede sa 3:0 u 23. minutu, ali je Ibora pogodio stativu. Kevin Gameiro je u 27. minutu zatresao mrežu domaćina, ali gol nije priznat zbog ofsajda.

Manučo je u 43. minutu smanjio prednost na 1:2. Sevilja je u 49. minutu ponovo zatresla mrežu, ali gol opet nije priznat zbog ofsajda. Odličnu akciju na utakmici krunisao je Miku u 62. minutu, kada je postavio 2:2.

Bebe je u 71. minutu mogao madridskom timu da donese prednost, ali je Bebe loše šutirao iz šesnaesterca.