Rajo bije, Mesi ujeda!

Dva crvena kartona, promašen penal, nekoliko loših sudijskih odluka i het-trik Lionela Mesija.

Uzbudljive poslednje tri utakmice 27. kola Primere u kojima su pobede ostvarili Granada, Betis i Barselona, a novu sjajnu partiju pružio je Lionel Mesi koji je protiv Rajo Valjekana upisao još jedan het-trik.

110 sekundi.

Toliko je bilo potrebno Barselona da postigne dva gola u periodu između 23. i 24. minuta, pa da i neutralni gleadaoci kraj televizije pomisle - to je to. Međutim, do kraja meča smo videli još nekoliko golova, pa je konačan rezultat bio - 5:1 za Barsu.

Iako su poznati momci Pako Hemeza da znaju da "prebiju" svakog protivnika koji im izađe na crtu, teško da je sudija bio u pravu kada je Ljorenta isključio u 42. minutu, pošto je fudbaler Raja prvo zakačio loptu, da bi isključenje zaradio i Itura u 67. minutu.

Ono što je zanimljivo je da je Rajo dobio dva direktna crvena kartona i nijedan žuti!

Rakitić je Barselonu doveo u prednost nakon greške golmana Karlosa, kome je ispala lopta, dok je Mesi u 23. minutu iskoristi dobar dupli pas sa Nejmarom. U 53. minutu je Argentinac postigao svoj drugi, a nekoliko minuta posle promašaja Luisa Suareza iz penala, upisao je i het-trik. Konačan rezultat postavio je Arda Turan koji je u 86. minutu postigao svoj prvi gol u dresu Barselone.

Jedini gol za Rajo postigao je Manučo u 57. minutu.

Rayo vs Barcelona - Highlights

Posted by Last Minute Goals on Thursday, March 3, 2016

U ostalim mečevima Betis je bio ubedljiv protiv Espanjola, dok je Granada u finišu utakmice savladala žilavi Sporting iz Hihona.