Sudija, pa kako je ovo gol!?

Kristijan Tifert postigao je "gol" koji će pamtiti. U prvi mah, bio je spreman da nastavi sa igrom, ali ga je sudija prekinuo i pokazao na centar.

Sudija, pa kako je ovo gol!? Izvor: MONDO

Fudbaleri Duizburga uveliko su "derali" davljenika Frankfurt sa 4:0, igrao se 81. minut utakmice 18. kola njemačke Bundeslige 2, a onda je Kristijan Tifert postigao "gol", koji je vidio samo sudija!

Na gotovo komičan način, Frankfurt je dodatno ponižen, ali su bar Duizburg, manji od dva tima iz Frankfurta i nemačka Cvajta dobili publicitet kakav van teritorije Njemačke, kakav nikad nisu imali... Snimak je brzo obišao svijet!

Prvi gol za Duizburg na meču, u 13. minutu, postigao je Beograđanin Srđan Baljak, koji je igrao za Teleoptik, Radnički iz Kragujevca, jedan meč i za Partizan, a potom Budućnost iz Banatskog Dvora, Banat, Majnc...

Duizburg je šesti na tabeli i nalazi se u sitauciji da dobrim igrama do kraja lige izbori treće mjesto i plej-of duel za plasman u Bundesligu. Tamo će, ukoliko se nastavi ovakav trend rezultata, gotovo sigurno naredne sezone igrati Kajzerslautern.

A, FSV Frankfurtu smiješi se selidba u niži rang.

(MONDO, foto: Guliver/Getty Images)