PREMIJER: "Nula" Vulvsa i Liverpula

Reprezentativac Srbije Nenad Milijaš proveo je na terenu 73 minuta, a njegovi Vulvsi odoljeli su Liverpulu na stadionu Molino - 0:0.

PREMIJER: "Nula" Vulvsa i Liverpula Izvor: MONDO

Trener Vonderersa Mik Mekarti postavio je taktiku 4-5-1, sa jasnom namerom da spriječi Liverpul da razvije svoju igru. Zaista, tek oporavljeni Džerard i Rijera, kao i debitant u startnoj postavi "crvenih" Maksi Rodrigez, nisu mogli da urade gotovo ništa.

Šansi je na obje strane bilo da se prebroje na prste jedne ruke, a najbolje dvije propustio je napadač Vulvsa Kevin Dojl.

Milijaševom timu će ovaj remi i osvojeni bod pomoći da povrate samopouzdanje poslije tri uzastopna poraza. Mora, ipak, da ih zabrine to što u Premijer ligi nisu postigli gol okruglo 400 minuta!