PREMIJER: Stojković ponovo pognute glave

Vigan izgubio od Evertona u posljedjim trenucima meča, Vladimir Stojković ponovo bez sreće. Liverpul voli da igra protiv Boltona.

PREMIJER: Stojković ponovo pognute glave Izvor: MONDO

Golman srpske reprezentacije Vladimir Stojković baš nema sreće - treći meč na golu Vigana i ponovo je primio gol, a njegov tim ostao bez bodova.

U meču 24. kola Premijer lige, Vigan je dočekao Everton, koji je golom Tima Kejhila šest minuta prije kraja, osvojio sva tri boda. Everton je već devet mečeva bez poraza, što je njihov najbolji skor još od marta 2008. godine.

Vigan je imao šansu za izjednačenje, ali je udarac Čarlsa Nzgobije zaustavila stativa.

Prema izvještajima engleskih medija, Stojković je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih intervencija, ali nije ulio potrebno samopouzdanje odbrani Vigana, koja je u 22 meča ove sezone, primila 47 golova, dva više nego cijele prošle sezone.

U tri meča koliko je branio za Vigan, Stojković je primio pet golova.

Liverpul je pobijedio svoju omiljenu mušteriju Bolton - 2:0. To je šesti meč "crvenih" bez poraza (četiri pobjede i dva remija). Ponovo je Dirk Kujt bio čovjek odluke ekipe Rafaela Beniteza, jer je postigao vodeći gol, a pobjedu je zapečatio Dejvis autogolom.

Hal i Vulverhempton su podijedili bodove - 2:2, a Nenad Milijaš je bio  na klupi za rezervne igrače.

Birmingem je pogledala sreća u duelu protiv Totenhema. Birmingem je u srijedu poražen od Čelsija (3:0), čime je prekinut njegov niz od 12 ligaških utakmica bez poraza, a malo je nedostajalo da i drugi klub iz Londona osvoji sva tri boda u duelu sa Birmingemom.

Defo je doveo Totenhem u vođstvo u 59. minutu, ali je Ridžvel spasao domaćina u posljednjim trenucima susreta.