Blamiranje Valensije na "Mestalji"

Domaći navijači napuštali stadion posle sat vremena fudbala na najvećem stadionu u Valensiji.

Ide, pa ne ide!

"Slepi miševi" čitave sezone traže formu, a nikako da spoje tri-četiri dobra meča u nizu. Nakon dve vezane pobede u prvenstvu, došla su dva poraza. Prvo su poraženi od Las Palmasa (3:1), a potom i od Eibara, ali pred svojim navijačima.

Mnogi od njih napustili su "Mestalju" posle sat vremena meča, a pre poslednjeg zvižduka bilo je tek nekoliko hiljada najodanijih koje nije "poljuljao" loš rezultat na semaforu:

VALENSIJA – EIBAR 0:4 (0:2)

Sve je nekako bilo rešeno u nadoknadi prvog poluvremena kada je Baragan udario jednog fudbalera Eibara, dobio crveni karton, dosuđen je i jedanaesterac, a Adrijan povećao prednost svoje ekipe na 2:0, pošto je prethodno Enrih savladao Alvesa u 28. minutu meča.

Smirivao je Elijakim Mangala svoje igrače, ali uzalud...

Do kraja su primili još dva pogotka za veliku brigu, ne toliko zbog rezultata već zbog pristupa utakmici, do kraja prvenstva: Garsija u 57., a potom ponovo Enrih u 77. minutu.