SERIJA A: Ništa novo, Juve nije pobijedio

"Stara dama" u Livornu nastavila lošu seriju (1:1) i pala na šesto mjesto, jer je Palermo savladao Parmu 2:1.

SERIJA A: Ništa novo, Juve nije pobijedio Izvor: MONDO

Juventus nije pobijedio i u petoj uzastopnoj utakmici. U subotu uveče, bod od "stare dame" dobio je i Livorno - 1:1 (1:1).

Domaćin je poveo u 26. minutu preko Filipinija, a tri minuta prije odlaska na odmor u strijelce se upisao i Legrotalje. Ispostavilo se da je defanzivac Juventusa postavio konačan rezultat.

Gosti iz Torina su od 83. minuta igrali bez isključenog Mela (drugi žuti karton).

Tim Ćira Ferare pao je na šesto mjesto. Prestigao ga je Palermo, koji je poslije dosta uzbuđenja u drugom poluvremenu, kao domaćin osvojio bodove protiv Parme - 2:1.