Remi Slobode u Antaliji

Fudbaleri tuzlanske Slobode odigrali su neriješeno sa češkom Karvinom (1:1) u prvoj utakmici na pripremama u Antaliji.

Sloboda remizirala u Antaliji Izvor: MONDO/Samir Cacan
Izvor: MONDO/Samir Cacan

Izabranici Vlade Jagodića remizirali su u prvom meču na pripremama u turskom ljetovalištu.

POVEZANE VIJESTI

Klub iz Tuzle je poveo protiv Čeha golom Ismara Tandira iz jedanaesterca u 54. minutu, ali je sedmoplasirani tim prvenstva Češke uspio da izjednači pogotkom Pavela Ajsmana dvadesetak minuta prije kraja.

Sloboda (prvo poluvrijeme): Hadžić, Efendić, Škahić, Mehmedagić, Lazevski, Stjepanović, Veselinović, Ordagić, Zilkić, Zec i Krpić.

Sloboda (drugo poluvrijeme): Erić, Todorović, Merzić, Salihović, Subić, Jahić, Grahovac, Smajić, Hajralahović, Hodžić i Tandir.

Tim sa "Tušnja" je u jesenjem dijelu Premijer lige Bosne i Hercegovine osvojio šesto mjesto na tabeli sa 29 bodova, devet manje od lidera i prvaka Zrinjskog iz Mostara.

Premijerni meč u nastavku sezone, Tuzlaci će 25. februara odigrati protiv Mladosti u Doboj Kaknju.