PRIMERA: Barsin "blic-krig", Drago srušio Majorku

Barselona deklasirala Rasing 4:0, Deportivo bolji od Hereza, a Sevilja prekinula seriju Majorke. Jedan od golova postigao Dragutinović.

PRIMERA: Barsin "blic-krig", Drago srušio Majorku Izvor: MONDO

Za pola sata sve je bilo gotovo na Nou Kampu. Barselona je od 7. do 34. minuta postigla tri gola za ubjedljivu pobjedu nad Rasingom iz Santaderom u 23. kolu Primere.

Deportivo je postigao dva gola u prvih šest minuta, da bi Herez samo ublažio poraz u 38. minutu.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa, Sevilja je prekinula seriju od 10 domaćih pobjeda Majorke, slavivši na Belearima (3:1).

Tim Majorke je rano poveo, i kad je dva minuta kasnije isključen igrač Sevilje Negredo, činilo se da će bodovi ostati domaćinu.

Navas je međutim izjednačio, da bi u nastavku gosti iz Andaluzije potpuno preokrenuli rezultat. Jedan od golova postigao je srpski reprezentativac Ivica Dragutinović iz slobodnog udarca.

Na samom kraju, isključen je i Zokora, pa je Sevilja meč završila sa devetoricom.