Poraz Srpske u 92. minutu u Subotici

Fudbalska reprezentacija Republike Srpske (U-21) izgubila je od Spartaka rezultatom 1:0 (0:0) u prijateljskoj utakmici u Subotici.

Fudbal: Spartak Subotica - Republika Srpska 1:0 Izvor: MONDO/Goran Arbutina
Izvor: MONDO/Goran Arbutina

Gol odluke postigao je David Glavčić u 92. minutu kad je sjajno šutirao sa 25 metara i pogodio same rašlje gostujućeg gola, prenio je sajt Fudbalskog saveza RS.

Srpska je imala lijepu priliku sredinom prvog poluvremena da dođe u vođstvo. Napadač Sloge Jovo Lukić je uposlio Damjana Krajišnika iz Zvijezde 09, ali je loptu sa gol linije izbacio Nemanja Dunđerski.

Oba trenera Aleksandar Velimirović i Slobodan Starčević bili su zadovoljni prikazanom igrom na utakmici koja je odigrana u sklopu obilježavanja četvrt vijeka Fudbalskog saveza Republike Srpske.

SPARTAK: N. Jović, Lučić, Antunić, Glavčić, Pantić, Dunđerski, Šormaz, Medić, L. Jović,Tomović, Radovanović. Igrali su  još: Stamenković, Matijević, Pavlović, Cvijić.  Trener: Aleksandar Velimirović.

RS (U-21):  Ilić, Davidović, Petrović, Karjašević, Despotović, Maksimović, Stjepanović,  Vojinović, Lukić, Krajišnik,  Gavranović. Igrali su još: Pupovac, Jekić, Ivanović, Petković, Ostojić, Beširović,  Popović, Malinović, Bosančić, Šamara, Lolić. Selektor: Slobodan Starčević.