Vreme je isteklo, a Sterling pogodio! Za titulu?

Rahim Sterling golom u 96. minutu doneo pobedu Mančester sitiju protiv Sautemptona u 14. kolu. Kakvo veče Vejna Runija, Liverpul ubedljiv...

Favoriti po planu u 14. kolu Premijer lige...

Neko sigurnom igrom, a neko posle isteka petog minuta sudijske nadoknade.

Lider šampionata Siti stigao je do trijumfa protiv Sautemptona 2:1 (0:0) koji sekund pošto je istekao peti minut sudijske nadoknade. Rahim Sterling postigao je vrlo lep pogodak sa ivice kaznenog prostora, plasiravši loptu u dalji ugao.

Posle prvog dela u kojem nije bilo golova, Kevin de Brujne je već na početku drugog dela najavio bolje izdanje "građana".

Pet minuta Ozilove magije, Fabijanski mučio Čelsi

Belgijanac je posle "slobodnjaka" sa leve strane odlično reagovao na "prvoj stativi" i spasa za Sautempton nije bilo. Ali, umesto sigurne igre i pobede Sitija, gosti su u 75. minutu izveli fenomenalnu akciju koju je golom krunisao Oriol Romeu.

Dušan Tadić je presedeo meč na klupi.

Liverpul je bio ubedljiv protiv Stouka u gostima - 3:0 (1:0). Pobedu "redsima" doneli su Mane i Salah. Egipćanin je bio dvostruki strelac u 77. i 83. minutu.

Everton sve češće pobeđuje...

U sredu je, u duelu sa jednim od direktnih rivala u borbi za opstanak - Vest Hemom, zabeležio pobedu 3:0 (2:0).

Sjajno veče imao je Vejn Runi, koji je načeo gosta iz Londona u 18. minutu. Napadač nije uspeo da iskoristi penal, ali jeste narednu priliku, kada mu se lopta odbila posle odbrane Džoa Harta.

Runijevo veče - pogodio i sa centra (VIDEO)

Runi je bio strelac i drugog gola u 28. minutu, da bi u 66. izveo pravo malo remek delo. Pošto je Hart istrčavanjem sprečio kontru, Runi je iz prve šutirao sa svoje polovine terena i postigao het-trik.

Vest Hem je pre toga imao priliku da smanji na 1:2 "sa kreča", ali Manule Lanzini nije uspeo da zatrese mrežu.

Konačan rezultat postavio je Ešli Vilijams u 78. minutu, kada je bio najviši u skoku posle kornera.