Penali i prečka za Realov mir pred revanš

Madriđani se nisu mnogo namučili protiv Numansije, mada moglo je da bude i drugačije...

Ko zna šta bi bilo da je lopta posle šuta Injiga Pereza sa centra u 80. minutu umesto prečke pogodila mrežu Realovog gola...

numansija

Vodili su gosti iz Madrida 1:0 u tom trenutku, ali bi motivisani fudbaleri Numansije, da su stigli do izjednačenja, sigurno još borbenije ušli u finiš utakmice. Ovako, dozvolili su igrači trenutno petoplasiranog tima drugoligaškog karavana da prime još dva gola i praktično već budu eliminisani iz Kupa kralja, iako revanš na Santjago Bernabeu tek predstoji.

Real je u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja slavio 3:0, golovima Bejla u 35. i Iska u 89. minutu, oba iz penala, i Majorala u nadoknadi.

Promešao je Zinedin Zidan tim za susret sa Numansijom, a oni koji su dobili šansu opravdali su očekivanja. Za razliku od fudbalera Barselone, koji će na Kamp Nou morati mnogo više da se pomuče da bi eliminisali Seltu.

Doduše, imali su "kraljevi" i olakšan poslao od 60. minuta, kada je domaći vezista Diamanka morao da napusti teren zbog dva žuta kartona.