Prijović noćna mora Bazela: Spartak stiže u Solun

Centarfor PAOK-a pogodio i u Švajcarskoj i sa saigračima izborio 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prijović noćna mora Bazela: Spartak stiže u Solun Izvor: MN PRESS

PAOK je uspeo!

Solunjani su se posle dve godine vratili u kvalifikacije za Ligu šampiona i na startu eliminisali ekipu koja je prošle godine igrala u osmini finala najjačeg takmičenja,

BAZEL - PAOK 0:3 (0:1)

Srpski centarfor Aleksandar Prijović postigao je prošle nedelje odlučujući gol na stadionu "Tumba" u Solunu, a pogodio je i ove večeri, u kojoj su grčki crno-beli zakazali dvomeč protiv Spartaka iz Moskve!

Naš internacionalac prihvatio je u 52. minutu "dubinsku" loptu Pašalakisa i lobovao golmana domaćih Jonasa Olmina za "prelomnih" 0:2. Pre njega je pogodio Fernando Varela u 7. minutu, a konačan rezultat postavio je Omar El Kaduri na isteku sata igre.

PAOK je tako ostavio odličan utisak na početku nove evro-epizode!

Dvomeč koji će doneti poseban rivalitet zbog odnosa navijačkih grupa Spartaka i Olimpijakosa biće odigran 7. ili 8. avgusta u Grčkoj i 14. avgusta u Moskvi, na stadionu Otkritje arena.