2020

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

Svi potencijalni rivali Zvezde u borbi za Ligu šampiona

Pogledajte sa kim bi sve crveno-bijeli mogli da se susretnu kroz kvalifikacije za elitno evropsko takmičenje.

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Fudbaleri Crvene zvezde pokušaće predstojećeg lјeta drugi put uzastopno da se domognu Lige šampiona, odnosno da treću sezonu zaredom igraju u grupnoj fazi jednog od dva najveća evropska takmičenja.

Izabranici Vladana Milojevića u misiju će krenuti 9. ili 10. jula, prvom utakmicom prvog kola kvalifikacija za elitno takmičenje, a ime rivala u prvom i potencijalnom drugom kolu - u kojima su nosioci - saznaće 18. juna.

Na Tviter profilu "Playtony" objavljena su imena svih timova koji bi u prve tri runde kvalifikacija mogli da se sastanu sa crveno-bijelima, a manje-više poznato je i ko bi mogao da im bude rival u poslednjem kolu (plej-ofu).

PRVO KOLO:Kluž (Rumunija), Ferencvaroš (Mađarska), Sarajevo (BiH), Pjast (Poljska), Riga (Letonija), Partizani (Albanija), Saburtalo (Gruzija), Pjunik (Jermenija), Suduva (Litvanija), Nome Kalju (Estonija), Sutjeska (Crna Gora), Valur (Island), Valeta (Malta), HB Toršavn (Farska Ostrva), Linfild (Severna Irska).

DRUGO KOLO:Makabi Tel Aviv (Izrael), Rozenborg (Norveška), AIK Stokholm (Švedska), Slovan Bratislava (Slovačka), Šerif (Moldavija), Škendija (Makedonija),  HJK (Finska), Didelanž (Luksemburg), Nju Seints (Vels), Dandalk (Republika Irska).

TREĆE KOLO:Ajaks (Holandija), Seltik (Škotska), Dinamo Zagreb (Hrvatska), Kopenhagen (Danska), Astana (Kazahstan), BATE Borisov (Belorusija).

ČETVRTO KOLO:Ajaks (Holandija), Seltik (Škotska), Dinamo Zagreb (Hrvatska), Kopenhagen (Danska).


Kao što smo pomenuli, prve utakmice prvog kola biće igrane 9. i 10. jula, a revanši su 16. i 17. jula. Drugo kolo je 23/24. i 30/31. jula, treće 6/7. i 13. avgusta, dok je plej-of 20/21. i 27/28. avgusta.

Žrijeb za prva dva kola je 18. juna, za treće 22. jula, a za poslednje 5. avgusta.

Timovi koji ispadnu u nekoj od prve tri runde kvalifikacija za Ligu šampiona moći će da nastavi u borbi za Ligu Evrope, a oni koji ispadnu u poslednjem kolu kvalifikacija za elitno takmičenje, automatski će se naći u grupi.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC

loader