Remi u Turskoj - Partizanu bliža Ljubljana!

Slovenački predstavnik u mnogo boljem raspoloženju od turskog dočekuje revanš na svom terenu.

Malatija-Olimpija-Partizan-Liga-Evrope Izvor: MN PRESS

Pobjednik duela Partizan - Konas Ki u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sastaće se sa boljim iz dvomeča Olimpija - Malatija.

Poslije prve utakmice, djeluje da će crno-bijeli (ukoliko opravdaju očekivanja i u Beogradu sačuvaju 1:0 iz Velsa) putovati u Ljubljanu, pošto u Turskoj nije bilo pobkednika - 2:2.

/REZULTATI SVIH UTAKMICA 2. KOLA KVALIFIKACIJA ZA LIGU EVROPE/

Gosti su poveli u 13. minutu preko Antea Vukušića, a Mina Meza je u 20. izjednačio. Po povratku sa odmora Malatija, za koju nastupa bivši kapiten Crvene zvezde Mičel Donald (igrao do 64. minuta) povela je iz penala u 66. minutu preko Adisa Jahovića, ali je izuzetno značajan drugi gol za Olimpiju postigao Stefan Savić u 74.

Iako turski predstavnik ima zvučnija imena u svom sastavu, mnogo bolji utisak ovog četvrtka ostavili su igrači Olimpije.

Crno-bijeli su, inače, ovog ljeta već igrali sa "zmajčekima", u prijateljskoj utakmici na njihovom terenu. Poraženi su 0:1, golom iz penala, ali su po stvorenim šansama bili mnogo bolji.

Revanši su 1. avgusta, a vidjećemo šta nas potom čeka.