Rasprava nije prestala ni kada je "Kun" sjeo na klupu, odmah iza ljutog menaždera.

Nezadovoljan aktuelnim rezultatom 2:2, a vjerovatno i igrom najboljeg strijelca u istoriji kluba, Pep Gvardiola prijavio je u 66. minutu izmenu: Gabrijel Žezus umjesto Serhija Aguera i…

...kamerama to nije pobjeglo - prilično isprovocirao "Kuna", strijelca pogotka za 2:1 u 35. minutu.

Menadžer i napadač isvađali su se odmah kraj aut linije, a Katalonac nije prestao da "drži bukvicu" Argentincu ni kada je ovaj sjeo iza njegovih leđa na klupu za rezerve.

RANIJE U SUBOTU: LIVERPUL SPAŠAVAO "ŽIVU GLAVU"

Gvardiola i Aguero nisu najsrećnije počeli saradnju kada je najplaćeniji fudbalski trener današnjice došao na "Etihad" u junu 2015, govorilo se jedno vrijeme i da će omaleni golgeter momentalno napustiti klub, "jer se ne uklapa u ono što je nekadašnji trener Bajerna i Barselone naumio po dolasku na Ostrvo", ali se dogodilo sve suprotno.

MATINE TERMIN NA "EMIREJTSU": LAKAZETOV DAN!

Aguero je nedugo potom vratio mesto startera, dobio produžetak ugovora i ostao primarna napadačka opcija do danas, pune četiri godine kasnije.

Iskustvo nas uči da će ova kratka svađa biti udarna vest u svim engleskim medijima i da će ubrzo sve biti zaboravljeno.

DERBI NA "ETIHADU": SITI I TOTENHEM NE ZNAJU DRUGAČIJE

P. S. Aguerova zamjena, Gabrijel Žezus, postigao je pobjedonosni pogodak za šampiona Engleske u drugom minutu nadoknade.

P. P. S. Sudija Majk Oliver prihvatio je sugestiju VAR sobe i odgledao usporeni snimak akcije, pa potom poništio gol Brazilca, zbog prethodnog igranja rukom jednog od igrača Mančester sitija.