Fudbaleru Zvezde sat za najlepši gol kola

Miloš Vulić drugi put u karijeri je dobio ručni sat od Fudbalskog saveza Srbije, ovog puta u dresu prvaka države.

Miloš Vujić najljepši gol kola Izvor: MN PRESS

Dvadesettrogodišnji igrač sredine terena nagrađen je za gol postignut iz slobodnog udarca, na utakmici 4. kola Superlige Srbije Crvena zvezda - Mladost Lučani 2:0, odigranoj 9. avgusta.

Miloš Vulić tada je već u 4. minutu matirao golmana Dragana Rosića iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.

"Zahvaljujem se FSS na ovom lepom poklonu i trudiću se da još neki put tokom sezone budem u najužoj konkurenciji za gol kola", izjavio je Vulić.

On je otkrio da posle svakog treninga izdvoji dodatno vreme za vežbanje "slobodnjaka", što je počelo da mu se isplaćuje i na zvaničnim utakmicama.

Za poziciju sa koje je dao gol Lučancima, kaže da mu je "omiljena", tako da u tom trenutku nije bilo dileme ko će šutirati.

"Sećam se da sam prvi sat od FSS dobio pre dve sezone, kada sam u dresu Napretka zatresao mrežu Spartaka u 92. minutu", dodao je prilikom primopredaje poklona Vulić, koji je u 5. kolu aktuelnog prvenstva Srbije opet dao gol Spartaku, u pobedi od 3:2 u Subotici.