Dmitrović opet sačuvao mrežu, Eibar KONAČNO pobedio

Sve bolje igra Dmitrovićevog kluba...

"Hrabri, mali Eibar", kako smo ga često zvali od ulaska u Primeru, polako se vraća na pravi put!

Eibar je ostvario prvu pobedu u La Ligi još od početka novembra pošto je konačno uspeo da "podesi odbranu", pa je tako srpski golman Marko Dmitrović i drugu utakmicu zaredom sačuvao sopstvenu mrežu, samo što je ovoga puta to bilo u trijumfu - i to protiv Granade 3:0 (2:0).

Dmitrović je odličan bio i pre nedelju dala protiv Bilbaoa samo što njegove kolege iz napada to nisu iskoristile, ali ovoga puta je ekipa iz Andaluzije bila znatno lakši rival.

Počelo je pogotkom Enriha u 21. minutu, potom je i Kike u 26. matirao Ruija Silvu, pa je bilo evidentno da je Granada daleko od forme sa početka sezone, kada su neko vreme čak boravili na vrhu tabele ispred Reala i Barselone...

Ni u nastavku nisu uspeli da iznenade Dmitrovića, pa se za sigurnu pobedu u 87. minutu pobrinuo Inui postigavši treći gol za svoju ekipu.