Partizan rutinski protiv Jagodine

Crno-bijeli u meču 10. kola šampionata Srbije savladali Jagodinu 3:0 i tako napravili dobru uvertiru pred meč LŠ protiv Brage.

Partizan rutinski protiv Jagodine Izvor: MONDO

Partizan je u drugom poluvremenu probio bedem Jagodine i na kraju ostvario ubjedljiv trijumf - 3:0. Strijelci su bili Moreira u 52, Ivica Iliev u 86. i Radosav Petrović u 90. minutu iz penala.

Od početka meča Partizan je imao inicijativu, stvarao šanse, ali i promašivao. Na udaru navijača Partizana, pogotovo onih sa zapadne i istočne tribine bio je Nemanja Tomić, čiji je gotovo svaki dodir sa loptom bio propraćen zvižducima i nezadovoljstvom. Trener Partizana Aleksandar Stanojević izvukao ga je iz igre početkom drugog dijela, a taj njegov potez propraćen je aplauzom.

Bedem Jagodinaca probijen je u 52. minutu kada je Kleo odlično asistirao Moreiri, koji u  uzastopnom prvenstvenom meču daje gol za Partizan (bio je strijelac i u "vječitom derbiju").

Partizan je pobjedu zapečatio u finišu. Moreira je napravio bravurozan potez, izbacio je iz igre pola odbrane Jagodine, dodao do Ilieva, koji lako vara Bondžulića. Konačnih 3:0 postavio je Petrović iz penala, nakon što je u šesnaestercu oboren Stefan Babović.

Partizan - Jagodina 3:0 (0:0)