PREMIJER BiH: Željo slavio u Mostaru

Sarajevski Željezničar pobijedio Zrinjski u Mostaru 1:0 u posljednjem meču 12. kola Premijer lige BiH i tako osvjetlao obraz gostiju u ovom kolu.

PREMIJER BiH: Željo slavio u Mostaru Izvor: MONDO

Poslije sedam pobjeda domaćina, šest u subotu i jedne u nedjelju, konačno je slavio i jedan gostujući tim Premijer lige BiH. Sarajevski Željezničar odnio je sva tri boda sa gostovanja kod Zrinjskog u Mostaru.

Srđan Savić u 65. minutu se najbolje snašao u šesnaestercu i udarcem glavom zatresao mrežu domaćina, za kako se ispostavilo konačnih 1:0.

Željezničar je tako uspio da realizuje jednu od vrlo rijetkih prilika ili bolje rečeno poluprilika na ovom prilično nezanimljivom meču.

U meču odigranom prije ovog u Mostaru Slavija je na svom terenu, takođe minimalnim rezultatom savladala Široki Brijeg golom kokota na početku drugog poluvremena.