Vladan Milojević u četvrtfinalu Lige šampiona: Penalima do rezultata koji će oduševiti gazde iz Džede!

Autor Milutin Vujičić

Imali su doduše sreće igrači Al Ahlija...

Vladan-Milojevic-cetvrtfinale-azijska-Liga-sampiona Izvor: MN PRESS

Prije nekoliko nedjelja pričalo se o tome da bi Vladan Milojević mogao da ode iz Al Ahlija nezadovoljan potezima uprave, ali su se strasti smirile i klub sada bilježi ozbiljne rezultate!

Al Ahli je obezbijedio četvrtfinale azijske Lige šampiona pošto je poslije penala savladao Šabab Al Ahli iz Dubaija. U regularnom delu utakmice bilo je 1:1, da bi Milojevićeva ekipa bolje šutirala jedanaesterce i slavila ukupnim rezultatom 5:3.

Saudijci su gubili od 28. minuta kada je Ganijev skrenuo loptu u mrežu Al Ahlija, da bi Milojevićev tim došao do izjednačenja na vrijeme. U 54. minutu gol iz penala dao je Al Some.

Imali su sreće igrači Al Ahlija pošto je u posljednjim trenucima produžetaka Šabab Al Alhi mogao do pobjede, međutim sreća je ovoga puta pogledala Milojevića. Tokom penala su igrači tima iz Dubaija bili neprecizniji.

Žrijeb za četvrtfinale će biti održan 28. septembra.