Žestok šamar za Real: Zidan ubacio Jovića da "čupa" stvar, ali je Kadiz slavio na Madridu!

Šampion Španije doživio bolan poraz na svom terenu!

Primera Real Madrid - Kadiz 0-1 Izvor: GONZALO ARROYO MORENO/GETTY IMAGES EUROPE, Guliver

Veliko iznenađenje u Madridu!

Real - Kadiz 0:1 (0:1)

Ekipa Zinedina Zidana doživjela je izuzetno neprijatan poraz u svom trening centru, u duelu protiv tima za koji igra srpski internacionalac Filip Malbašić.

Madriđani su dočekali ovaj susret kao lideri, ali ništa nije išlo prema njihovom planu. Poslije gola Antonija Lozana u 16. minutu, Zinedin Zidan napravio je u poluvremenu četiri izmjene (izveo Modrića, Ramosa, Iska i Lukasa Vaskeza), a u posljednjih 15 minuta dao je šansu Luki Joviću da pokuša da izvadi stvar.

Srpski napadač je odmah zatresao mrežu na asistenciju Karima Benzeme, ali se Francuz prije dodavanja glavom našao u ofsajdu, pa je sudija poništio taj pogodak.

Madriđani su napadali do kraja, ali nisu uspjevali da stvore konkretnu šansu protiv "tvrdog" i borbenog rivala, u kojem je Malbašić u jednom trenutku ušao u žestok duel sa Marselom.

Izvor: Tanjug, Bernat Armangue/AP

Realu je ovo bio prvi poraz u sezoni i interesantno je da sada dijeli prvo mjesto na tabeli sa Granadom. Oba tima osvojila su po 10 bodova.