SPEKTAKL u Torinu: Sedam golova, pogađali SMS i Lukić, na kraju – 3:4 za Lacio!

Sjajan meč na Olimpijskom stadionu u Torinu!

Serija A 6. kolo Torino Lacio Specija Juventus Izvor: Fabio Ferrari/LaPresse

Spektakularan meč odigrali su danas Torino i Lacio!

Prvih 45 minuta završeno je rezultatom 2:1, potom je SMS na startu drugog pogodio za 2:2, pa je uzvratio Saša Lukić u 87. minutu, ali je Lacio u samom finišu stigao do pobjede nestvarnim preokretom:

TORINO – LACIO 3:4 (2:1)
/Bremer 19, Beloti 23 penal, Lukić 87 – Pereira 15, Milinković-Savić 49, Imobile 90+5, Kaisedo 90+8/

Pogotkom Pereire Lacio je već poslije 15 minuta igre došao do vođstva na prilično teškom gostovanju, koje se dokazalo kao takvo odmah u narednim minutima.

Andrea Beloti izjednačio je danas rekord Đina Rosetija (1931-32), Valentina Macole (1947-48) i Nestora Kombana (1967-68), koji su postigli šest golova na prvih pet mečeva u sezoni.

Golom Bremera, a potom i Belotija sa bijele tačke, "bikovi" su preokrenuli stvari, ali je adut srpskog nacionalnog tima golom iz slobodnog udarca "vratio stvari na početak" u uvodnim minutima drugog dijela.

U tim trenucima Lacio je imao bod u džepu, na par minuta ga je "ukrao" Saša Lukić golom za 3:2 nakon greške odbrane Lacija, ali su gosti uspjeli da naprave ČUDESAN preokret i pogocima Imobilea iz penala, te Kaiseda, osvoje sva tri i dođu do treće pobjede u sezoni.

Izvor: Massimo Paolone/LaPresse

U isto vrijeme, sastali su se Specija, debitant u Seriji A, i Juventus.

Kristijano Ronaldo odigrao je danas prvi meč nakon četiri propuštena zbog pozitivnih testova na korona virus i po ko zna koji put dokazao šta znači Juveu.

Bilo je 1:1 na pauzi između dva poluvremena, a onda je Pirlo na teren poslao Portugalca, koji mu se odužio uz dva brza gola.

Između Ronaldovih golova, postignut je još jedan, a bio je djelo Adrijena Rabioa.

SERIJA A – 6. kolo

Udineze – Milan 1:2 (0:1)
/De Paul 48 penal – Kesi 18, Ibrahimović 83/

Specija – Juventus 1:4 (1:1)
/Pobega 31 - Morata 14, Ronaldo 59, 76, Rabio 67/

Torino – Lacio 3:4 (2:1)
/Bremer 19, Beloti 23 penal, Lukić 87 – Pereira 15, Milinković-Savić 49, Imobile 90+5 penal, Kaisedo 90+8/