• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Luku Dončića pitali šta je radio tokom pauze u NBA: Odgovor sve ostavio bez teksta, zato je trejdovan

 Bojan Jakovljević
Autor Bojan Jakovljević

Očekivali su novinari da će Luka Dončić reći da je vrijedno radio i pripremao se kako bi bio bolji u Lejkersima, ali zapravo nije mislio o Lebronu Džejmsu, kamoli košarci.

 Luka Dončić tokom pauze ne misli na košarku Izvor: Reddit/r/NBA/Screenshot

Luka Dončić trejdovan je iz Dalasa u LA Lejkerse i iako je svima jasno da je osnovni razlog novac - ima još mnogo "sitnica" koje su uticale da generalni menadžer Niko Herison pristane na razmjenu za Entonija Dejvisa i Maksa Maksa Kristija. Jedna od njih je što Dončić ponekad poprilično djeluje nezainteresovano za košarku, odnosno makar takav utisak odaje i ne trudi se pretjerano da se predstavi javnosti u drugom svjetlu.

Često je pričao da ga više zanima Evroliga od NBA lige, dok je poslije priča o problemima sa kilažom i fizičkom spremom djelovalo da će kod njega proraditi inat i da će u dresu Lejkersa htjeti da dokaže Maveriksima da griješe. Međutim, za sada se ništa tako nije desilo i još djeluje kao da je "zarđao".

Nakon što je prethodne večeri u porazu Lejkersa od Šarlota (100:97) imao 14 poena, 11 skokova i osam asistencija, uz čak šest izgubljenih lopti i 1/9 za tri, novinari su upitali Luku Dončića kako je proveo Ol star pauzu, pošto nije igrao u San Francisku?

Odmah u postavljenom pitanju novinarka je pretpostavila da je Luka Dončić sve vrijeme razmišljao o tome kako da bude bolji i kako da se "uklopi" pored Lebrona Džejmsa, da bi je potom Slovenac pomalo čudno gledao, kao da je iznenađen što se tako nešto od njega i očekivalo.

"Iskreno, sklonio sam misli od košarke, uzbuđen sam što sam se vratio. Dosta vremena sam propustio, srećan sam što sam se vratio da igram", bilo je sve što je uz osmijeh rekao Luka Dončić.

Luka Dončić when asked if he spent the All-Star Break studying how he can play alongside LeBron: “Honestly, I was getting my mind off basketball…”
byu/YujiDomainExpansion innba

Vidjećemo kako će navijači Lejkersa reagovati na ovaj "lako ćemo" stav Luke Dončića, a još važnije je kako će ga prihvatiti njegovi saigrači jer su očekivali da će u Slovencu dobiti novog vođu uz Lebrona Džejmsa. Ako od početka govori da mu je odmor prioritet i da mu treba da ne misli na košarku, možda ima smisla zašto Dalas nije htio da mu da ugovor na vrtoglavih 345 miliona dolara.

Poraz tima iz Los Anđelesa.
Izvor: Youtube/GAMETIME HIGHLIGHTS

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC