• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Partizan se oglasio pred meč sa Realom: Karata više nema, Arena će biti puna!

Autor Dragan Šutvić

Beogradska Arena je rasprodata za utakmicu između Partizana i Real Madrida.

 Partizan Real nema više ulaznica  Izvor: MN PRESS

Partizan završava sezonu u Evroligi utakmicom protiv Real Madrida. Meč je na programu večeras u beogradskoj Areni (20.30) i nekoliko sati uoči početka meča stigla je informacija da je dvorana rasprodata. Nema više karata za okršaj sa "kraljevskim klubom."

"Ljubav je naša sve jača i jača i ona raste iz dana u dan. Crno-bijeli dočekuju Real pred punom Arenom", poručili su iz Partizana i dodali da karata više nema i da ih je "moguće kupiti samo putem resale opcije".

Ova utakmica za Partizan nema rezultatski značaj, jer tim Željka Obradovića nema nikakve šanse da se nađe u plej-inu Evrolige. Sa druge strane Madriđanima je od većeg značaja, jer se bore za direktan prolaz u plej-of. Uprkos tome što meč nema tu vrstu rezultatskog značaja navijači će doći da bodre ekipu i dvorana će da bude puna.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC