NLB: Relaks pobjeda Partizana

Partizan slavio rutinsku pobjedu protiv Vojvodine.

NLB: Relaks pobjeda Partizana Izvor: MONDO

Duel timova koji su u meč desetog kola NLB lige ušli sa obrnutim skorovima završen je logičnim rezultatom: Partizan - Vojvodina 81:52 (24:12, 17:12, 16:18, 24:10).

Crno-bijeli su popravili skor na 9-1 i narednog vikenda će otputovati u Split kao lideri regionalnog takmičenja, dok će "lale" ostati poslednje sa jednom pobjedom i devet uzastopnih poraza.

Novosađanima, barem na kratke staze, nije pomogla ni promjena trenera. Milan Minić debitovao je na njihovoj klupi isto kao što je Zoran Sretenović sedam dana ranije okončao svoj mandat - debaklom u okršaju sa Bosnom.

Strateg crno-bijelih Duško Vujošević iskoristio je šansu da odmori nosioce igre, tako da je Milenko Tepić proveo na terenu samo prvih pet minuta, dok su ostali u prosjeku odigrali po poluvrijeme.

Novica Veličković i Žarko Rakočević postigli su po 14 poena, a po deset Uroš Tripković i Vukašin Aleksić. Kod gostiju su najefikasniji bili Marko Popović i Marko Šutalo sa po 12.