EL (poluvrijeme): Katastrofa Partizana

Košarkaši Partizana na poluvremenu druge četvrtfinalne utakmice plej-ofa Evrolige gube od CSKA u Moskvi rezultatom 43:22.

EL (poluvrijeme): Katastrofa Partizana Izvor: MONDO

Crno-bijeli su bili nešto efikasniji u prvoj četvrtini nego u utorak, ali je razlika na isteku desetog minuta bila još veća - 21:6, u odnosu na 13:3 iz prvog meča.

Klupi Partizana za poluvrijeme su dosuđene čak dvije tehničke greške!

Drugu je Duško Vujošević dobio pri rezultatu 35:21, taman kada je srpski šampion preuzeo inicijativu i sveo deficit u okvire podnošljivog. Poslije trojke Terensa Morisa u 13. minutu bilo je rekordnih 30:8.

Po običaju, najefikasniji u timu CSKA je Erazem Lorbek sa 11 poena, dok je Ramunas Šiškauskas ubacio devet.

Kod Partizana se u drugoj četvrtini razigrao Stefon Lazme, koji uz sedam poena ima i tri prekršaja, kao i Žarko Rakočević.

Moskovljani su izveli 18 slobodnih bacanja i iskoristili 16, Partizan je pogodio samo 50 odsto (5/10).

Treća utakmica serije na rasporedu je 31. marta u Beogradskoj areni, a eventualna četvrta 2. aprila. CSKA je prvi meč dobio rezultatom 56:47.