• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zakuvalo se u Istanbulu: Fener o Realu i sudijama

Izvor mondo.rs

Dan nakon pobede tima Željka Obradovića na startu četvrtfinalne serije plej-ofa, iz turskog tima izašle su glasne i konkretne poruke.

Izvor: MN PRESS

Gorela je Ulker Sports arena u utorak, u prvoj utakmici najatraktivnije serije četvrtfinala Evrolige, Fenerbahče - Real. U buci 13.000 navijača, tim Željka Obradovića ostvario je pobedu i napravio korak ka Fajnal-foru.

Dan posle, temperatura sa parketa prenesena je i u novine, u kojima je osvanula izjava tim menadžera Fenera Omera Onana:

"U Evropi ne postoji tim kao Real kada su u pitanju pokušaji uticaja na sudije i na to šta će oni da tolerišu",  poručio je nekadašnji reprezentativac Turske.

Između ostalih, utakmicu u Istanbulu sudio je slovenački arbitar Damir Javor, koji je u nekoliko navrata bio u centru pažnje, poput svog zemljaka Saše Pukla, koji je vodio meč CSKA - Zvezda.

Fener je u žestokom finišu pobedio, a Onan je uveren da će isti ishod utakmice biti viđen i u četvrtak.

"Naš posao nije završen. Oni neće ustuknuti, a mi ćemo igrati bolje u četvrtak i pobedićemo u tom meču", dodao je predstavnik Fenerbahčea.

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC