Krstić "slomio" Memfis

Stojaković ubacio 16 poena. odlično veče Nenada Krstića, Radmanović solidan u porazu Golden Stejta, šest poena Saše Pavlovića.

Krstić "slomio" Memfis Izvor: MONDO

Oklahoma je protiv Memfisa stigla do 12. pobjede u sezoni i to najviše zahvaljujući odličnoj igri u posljednjoj četvrtini (36:24).

Veoma dobro veče imao je kapiten srpske reprezentacije Naneda Krstić, koji je za 28 minuta postigao 15 poena, a zabilježio je i osam uhvaćenih lopti.

Golden Stejt je poražen na gostovanju u Čikagu. Bulsi su slavili sa 96:91, dok je Vladimir Radmanović kao starter za Voriorse postigao devet poena i zabilježio sedam skokova.

Njujork je ostvario ubjedljiv trijumf u Nju Orleansu (113:96). Predrag Stojaković igrao 39 minuta i ubacio 16 poena.

Od srpskih košarkaša u noći između petka i subote nastupio je i Saša Pavlović. Njegova Minestota doživjela je u Los Anđelesu 20. poraz u sezoni. Lejkersi su do 18. pobjede stigli zahvaljujući Kobi Barjantu, koji je i pored povrede kažiprsta desne ruke u prvoj četvrtini nanizao 20 poena. Pavlović meč završio sa 6 koševa.

Klivlend je bio bolji od Portlanda (104:99). Lebron Džejms upisao je 33 poena, sedam skokova i sedam asistencija. Na drugoj strani najbolji je bio Brendon Roj sa 23 poena.